Новою очільницею Міністерства культури та інформаційної України стане ексголова Українського культурного фонду Юлія Федів. Голосування відбудеться наступного тижня, заявив нардеп Ярослав Железняк у своєму телеграм-каналі.

«Якщо я не помиляюсь, з її призначенням вийде Уряд з найбільшою кількістю жінок в історії України. ♀ 28% або 6 з 21 членів КМУ», — йдеться в повідомленні.

Юлія Федів

Юлія Федів — культурна та медіаменеджерка, директорка ГО «Громадське телебачення», переможниця Премії ООН Жінки за внесок у культурний менеджмент у 2021 році. Також була виконавчою директоркою Українського культурного фонду та керівницею Національного бюро програми Європейського Союзу «Креативна Європа» в Україні.

У 2021 році подала кандидатуру на виборах виконавчого директора Українського культурного фонду, але згодом відкликала свою заяву через скандал пов’язаний зі звинуваченнями в непрозорості фінансування проєктів.

Читайте також

Верховна Рада 27 липня звільнила Олександра Ткаченка з посади міністра культури та інформаційної політики. Місце виконуючого обов’язків міністра посів перший заступник Ткаченка Ростислав Карандєєв.

Раніше Ярослав Железняк писав про те, що Олексій Резніков змінить крісло Міністра оборони на посла України у Великій Британії. Натомість новим міністром має стати чинний голова Фонду держмайна Рустем Умєров.