На лінії Куп’янськ — Сватове — Кремінна російські війська продовжують тиснути із намаганням прорвати оборону. В районі Новоєгорівки Луганської області тривають бої, повідомляють у телеграм-каналі розробників онлайн мапи бойових дій DeepStateMap.

Новоєгорівка на Луганщині / Мапа: deepstatemap.live

«Важкі бої йдуть північніше Новоєгорівки за висоту 190.8. Сили Оборони знищили там шість танків. Попри це, кацапи [росіяни — ред.] продовжують там тиснути, підводять техніку та вводять свіжі підрозділи», — зазначено в повідомленні.

Начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш також підкреслює: «Із семи танків, знищених за добу на Лиманському та Куп’янському напрямках, шість – саме біля Новоєгорівки. Там відбулося вісім штурмів з боку противника».

За інформацією ресурсу DeepStateMap, залишається серйозна проблема неможливості уразити переправи через Жеребець. Через це армія РФ має достатньо варіантів руху бронетехніки до Сергіївки для подальших штурмів українських позицій.

Читайте також

1 вересня російські військові з авіації ударили в районі Крохмального Куп’янського району. Під ударами російської артилерії та мінометів знаходилися щонайменше 12 населених пунктів Харківщини.