У вівторок, 30 серпня, Укрпошта випускає благодійну марку «Пес Патрон».

Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський. 

«Завтра, по чисельним проханням, ми випускаємо марку «Пес Патрон». Але, крім того, що це крута марка, яка розповідає про те, як cапери, разом з Патроном, допомагають зберегти життя дітей і фермерів та забезпечують проходження судів – це перша офіційна благодійна марка країни», – написав гендиректор.

Плани щодо продажу марок: зібрати більше мільйона євро на машину для розміновування, яка допомагатиме швидше розчищати території від мін.

За даними ДСНС понад 150 000 вибухонебезпечних предметів знайдено в Україні. Наші рятівники потребують допомогу як з технічної сторони, та і з боку чотирилапих помічників. Тому решта донатів піде на підтримку притулків тварин по всій країні.

Крім того, Ігор Смілянський анонсував, що завтра по всій країні буде багато цікавого. З власних джерел знаємо, що окрім марок випустять ще листівки, магніти, стікери та футболки з Патроном. 

UPD(14:15): Запуск марки переноситься на 1 вересня – День Знань, – повідомив генеральний директор Укрпошти.

Нагадаємо, Нова пошта спільно з ДСНС розробляє роботів-саперів. Це буде перший український робот-сапер для розмінування та знешкодження мін у водоймах та на суші.