Загалом до Департаменту житлово-комунального господарства надійшло понад 1,2 тис. заяв на компенсацію за знищене житло від жителів Харкова.

Перші 11 власників зруйнованих квартир на вулиці Наталії Ужвій у Харкові отримали сертифікати на придбання нового житла за програмою «єВідновлення». Про це повідомили у Харківській міськраді.

Загалом до Департаменту житлово-комунального господарства надійшло понад 1,2 тис. заяв на компенсацію за знищене житло. Майже 1,1 тис. заявок спеціальна комісія вже розглянула.  

Станом на 11 січня загальна сума сформованих сертифікатів складає понад 15,5 мільйонів гривень. У подальшому держава перерахує ці кошти продавцям нерухомості, яку оберуть власники сертифікатів за програмою «єВідновлення».

9 листопада 2023 року у Харкові на вулиці Наталі Ужвій, 82 розпочали демонтаж першого під’їзду 16-поверхівки, яка була зруйнована внаслідок удару росіян. Журналісти Ґвара Медіа розповідали про підготовку під’їзду до демонтажу, показали як відбувається цей процес та запитали думку місцевих. Вони говорять, що під завалами будинку можуть залишатися тіла людей.

Читайте також

  • На відновлення будинку на Ужвій витратять понад 229 млн гривень.
  • У Харкові триває демонтаж будинку на Ужвій, 82 — фото.