Ремонтники намагаються розібрати аварійну частину так, аби не пошкодити ту, що збереглась.

У Харкові на вулиці Наталі Ужвій, 82 9 листопада розпочали демонтаж першого під’їзду 16-поверхівки, яка була зруйнована внаслідок удару росіян. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За словами мера, це тривалий та кропіткий процес. У пріоритеті будівельників – розібрати аварійну частину так, аби не пошкодити інші цілі під’їзди будинку. 

Чи можна буде зберегти вцілілу частину багатоповерхівки, експерти вирішать після остаточного завершення всіх етапів робіт.

Раніше голова Харкова вже казав, що житловий будинок на Наталії Ужвій, 82, частково буде знесений. На демонтаж першого під’їзду планують витратити 17 мільйонів гривень. У січні 2023 року він зазначав, що обвалений під’їзд повністю не підлягає відновленню, другий під’їзд — пошкоджений на 65%.

Журналісти Ґвара Медіа розповідали про підготовку під’їзду до демонтажу, показали як відбувається цей процес та запитали думку місцевих. Вони говорять, що під завалами будинку можуть залишатися тіла людей.

Читайте також

Наприкінці червня, мешканці Північної Салтівки написали петицію до Володимира Зеленського з проханням допомогти у відновленні будинку.