Відновлюють міст між Горохуваткою та Боровою Ізюмського району, який зруйнували внаслідок повномасштабного вторгнення. Роботи почалися у грудні 2022 року після деокупації регіону.

Добудувати новий міст планують до 2024 року, повідомив журналістам Ґвара Медіа начальник дільниці Сергій Трухан.

Будівельні роботи проводить компанія ГК «Автострада». Паралельно триває зведення тимчасової переправи, будівництво опор основного мосту та демонтаж мосту існуючого.

Матеріали для будівництва моста частково взяли зі зруйнованої авіаударом росіян школи в Горохуватці, розповів староста села Олександр Дубінець.

«Міст з’єднує два населені пункти, об’їзд яких займає 80 км. Це незручність для місцевого населення, швидкої, гуманітарних вантажів, зв’язку з адміністративним центром тощо», — зазначив Трухан.

Як зазначив будівельник, російські війська підірвали заїзди на міст з обох боків під час контрнаступу української армії.

Читайте також

  • Під час повномасштабного вторгнення в Україні було зруйновано 346 мостів, майже половина з них знаходиться на державних дорогах. На кінець травня вже відбудували 12 та звели 85 тимчасових переправ. У Харківській області — найбільше.
  • З початку повномасштабного вторгнення зруйнували 25 переправ на Харківщині. В агентстві відновлення та розвитку інфраструктури зазначили, що наразі ремонтують п’ятий зруйнований міст.
  • У Харківській області встановлюватимуть модульні мости від американських фондів. Модульні конструкції можуть витримати рух як легкового, так і вантажного транспорту.