Військові РФ продовжують атакувати з артилерії та мінометів міста та села Харківщини. За добу ворог обстріляв мінімум 9 населених пунктів регіону, повідомив у вечірньому зведенні Генштаб.

На Слобожанському напрямку противник зберігає військову присутність. Протягом доби під мінометні та артилерійські обстріли потрапили Козача Лопань, Нескучне та Тернова Харківської області.

На Куп’янському напрямку сили оборони України продовжують тримати оборону. Артилерійських і мінометних обстрілів противника зазнали Дворічна, Западне, Кам’янка, Кислівка, Берестове, Фиголівка на Харківщині.

Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою.

Читайте також

Освіта під час війни: у Харкові показали відремонтоване шкільне укриття. Воно готове приймати дітей з початку навчального року.

Циркуни все ж відновлюватимуть за програмою «Краще ніж було» — Кабмін. Село Циркуни — одне з найбільш постраждалих від російських обстрілів на Харківщині, саме тому його вирішили внести до переліку населених пунктів, які відбудують за новим принципом «build back better», тобто «відбудувати краще, ніж було».