Модульні конструкції можуть витримати рух як легкового, так і вантажного транспорту.

У Харківській області планують встановити модульні мости на місці зруйнованих внаслідок війни. Перші такі конструкції вже доставили в Україну. Про це повідомило Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури.

«У пріоритеті Агентства відновлення — встановлення цих мостів у Харківській, Миколаївській та Херсонській областях. У прифронтових регіонах життєзабезпечення людей залежить в першу чергу від автомобільних доріг. Руйнування мостів призводить до від’єднання громад від базових послуг. Для нас дуже важливо максимально оперативно відновити логістику, щоб люди мали доступ до медичної допомоги, до них могли дістатися рятувальники, комунальні служби тощо. Ми вдячні нашим американським партнерам, що так швидко надіслали гуманітарну допомогу», — Мустафа Найєм, Голова Агентства відновлення.

Мости виготовила американська компанія Acrow Corporation. Вона спеціалізується на виробництві модульних і тимчасових мостів для будівництва та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Конструкції прибувають в Україну у розібраному вигляді. З переваг – легкість монтажу та можливість багаторазового використання. Для зібрання 1 мосту достатньо команди з 5-10 осіб. На виробництві мости одразу вкривають асфальтобетонним покриттям.

Модульні конструкції здатні витримати рух як легкового, так і вантажного транспорту, а отже допоможуть швидко відновити безперебійний рух у найбільш постраждалих через війну областях.

Конструкції надіслано в межах спільного проєкту «Модульний міст» Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України та корпорації CDF за підтримки гранту від The Howard G. Buffett Foundation, який був розпочатий у квітні. Фундація фінансує постачання 9 модульних мостів в Україну.

Читати також:

  • Відновлення зруйнованих шкіл: в Україні запустили майданчик для зборів.
  • Армія РФ з авіації обстріляла три села на Харківщині – Генштаб.