Найбільше руйнувань зафіксовано у Куп’янській і Липецькій громадах.

Російські війська обстрілами завдали 80 пошкоджень газовій інфраструктурі Харківської області з початку 2024 року. Понад половина пошкоджень прийшлась на Куп’янську та Липецьку громади. Про це повідомили у Харківській філії «Газмережі».

«Найбільше пошкоджень завдано ворогом газовим мережам у Куп’янській і Липецькій громадах. Це понад 40 пошкоджень у Куп’янській та 10 у Липецькій громадах», – ідеться в повідомленні.

Усього внаслідок збройної агресії РФ постраждали газопроводи дев’яти громад області: Люботинської, Великобурлуцької, Куп’янської, Золочівської, Дергачівської, Липецької, Роганської, Зміївської та Чугуївської.

Понад 20 ремонтів перебитих газових комунікацій фахівцям вдалося виконати без припинення газопостачання у домівки споживачів.

З початку року обстрілами було пошкоджено близько 20 розподільних газопроводів середнього та низького тиску, газогони житлових будинків, газорегуляторний пункт, будівлі трьох газових дільниць у Богодухівському, Куп’янському та Чугуївському районах області.

Нагадаємо, внаслідок обстрілу 28 лютого було пошкоджено газопровід низького тиску до багатоквартирного будинку в Куп’янську. Від газопостачання відключено 27 абонентів.

Читайте також