З 1 серпня найбільший музичний стрімінговий сервіс Spotify запустив функцію подкастів в Україні.

Доступ до нового розділу користувачам відкриється поступово як для вебверсії, так і для мобільних застосунків. Наразі можуть виникати деякі технічні складнощі, проте нова функція підтягнеться автоматично.

У новому розділі застосунку можна прослуховувати українські та іноземні подкасти. Як і з музикою: є можливість слухати безоплатно з рекламою або з передплатою.

Сервіс Spotify запустили в Україні у липні 2020 року. Проте розділ подкастів довгий час не працював для українців, вони могли прослуховувати тільки музику. 

Spotify – стрімінговий інтернет-сервіс, який дозволяє легально та безкоштовно прослуховувати понад 50 мільйонів музичних композицій.

Додамо, що з початку повномасштабної війни в Україні Spotify повідомив про закриття свого офісу в росії. Сервіс вилучив весь російський пропагандистський контент. Компанія пояснила, що планувала продовжувати роботу у рф, але додаткові обмеження доступу до інформації, ліквідація свободи слова можуть загрожувати співробітникам Spotify та, можливо, слухачам.