У Департаменті культури і туризму ХОВА зазначили, що наразі відбуваються благодійні покази вистав, концертні заходи у безпечних куточках області та міста.

До благодійних заходів долучилися Харківський академічний театр музичної комедії,  ансамбль Слобожанський, Харківський державний академічний театр ляльок імені В. А. Афанасьєва та Харківський театр для дітей та юнацтва. Загалом уже відбулося більше сотні заходів.

«Театрально-концертні підприємства та заклади зараз закриті для відвідувачів, але працівники установ залучаються для виконання творчих завдань – проводять благодійні покази вистав для родинного перегляду, концертних програм з української народної музики та творів українських авторів на різних локаціях, населених пунктах міста та області для військових та внутрішньо переміщених осіб», – розповіли у Департаменті.

Зокрема, внутрішньо переміщеним особам у різних містечках Харківщини показують родинні вистави: «Дюймовочка», «Принцеси бувають різними», «Чарівна каблучка», «Івасик-Телесик» тощо.

Також у Департаменті культури і туризму Харківської ОВА додали, що обласні бібліотечні, музейні заклади та організаційно-методичні центри продовжують працювати онлайн.