В Україні з`явилася безплатна навчальна онлайн-платформа BecomingX Ukraine від британської компанії BecomingX.

Про це йдеться на сайті проєкту.

Платформа надає доступ до інтерактивних курсів про цифрові технології, працевлаштування, а також навчальних матеріалів для школярів та вчителів. Доступ українців до платформи є безплатним.

На платформі розміщено навчальний контент від українських та світових зірок, зокрема Джулії Робертс, Ченнінга Тейтума, Андрія Шевченка, Маші Єфросиніної, Еліни Світоліної та інших. Вони ділитимуться досвідом у різних сферах – від комунікацій у благодійності до майбутнього креативних професій.

Співзасновники платформи британський мандрівник та амбасадор UNITED24 Беар Гріллз і соціальний підприємець Пол Герні кажуть, що метою є допомогти українцям розвинути навички для працевлаштування, підприємництва та опанування нових професій. Платформа працює за підтримки «Дія.Освіта».

«Платформа BecomingX була створена у 2020 році, і зараз на ній зареєстровані тисячі користувачів з 19 країн. Наша мета — допомогти людям реалізувати свій потенціал. Розробивши нову платформу у співпраці з нашим благодійним фондом BecomingX Foundation, ми прагнули підтримати українців і дати їм можливість розвивати свої навички та впевненість у собі, — говорить CEO та співзасновник BecomingX Пол Герні.

Презентація платформи BecomingX Ukraine в Україні / Фото: BecomingX Ukraine

Крім відео від знаменитостей, BecomingX Ukraine має розділи для шкіл, безплатний доступ до Britannica, ITSkills4U, CENTURY, віртуальні тури музеями та іншими локаціями. Зареєструватися можна за посиланням.

Нагадаємо, у березні 2023 року британський мандрівник, телеведучий та письменник Беар Гріллс став новим амбасадором United24. Гріллс просуватиме напрямок «Відновлення України», щоби більше українців повернулися до своїх будинків. З перших днів повномасштабної війни Беар Гріллс активно підтримував Україну. Зокрема, його освітня компанія з Amazon та Accenture розробляє навчальну платформу BecomingX Ukraine для допомоги українцям.

Читайте також

  • Уряд ухвалив постанову щодо створення мережі стартап-шкіл — інкубаторів — акселераторів на базі закладів вищої освіти та наукових установє
  • Три університети Харкова приєдналися до програми подвійних дипломів з Великою Британією