Їх вдалося придбати завдяки пасажирам, які замовляли у потягах спеціальну чайну колекцію.

Укрзалізниця передала військовим другу партію з 68-ми FPV-дронів «Грім», закуплених завдяки донатам пасажирів в рамках спільної акції Укрзалізниці, Армії дронів та виробника чаю Gemini. Про це повідомили у компанії.

«Через платформу UNITED24 кошти перераховуються на закупівлю безпілотників, тож сьогодні чергова партія з 68 дронів відправилась до 110-ї ОМБр ім. Марка Безручка – бойової бригади, яка тримала оборону Авдіївки та продовжує брати участь в запеклих боях, виборюючи нашу і вашу свободу», – ідеться в повідомленні.

Загалом в рамках збору вже закуплено і передано військовим 130 FPV-дронів «Грім». Від початку проєкту українці задонатили на армію за допомогою чаю 3,1 млн гривень.

В Укрзалізниці також заявили, що вони разом з партнерами створили останню партію наборів з «Бойовим» та «Розвідувальним» чаєм. Лімітована колекція в особливому пакуванні доступна для придбання в «Залізній крамниці» в Києві та Львові.

Нагадаємо, що минулого року Укрзалізниця, Армія дронів та виробник чаю Gemini запустили на поїздах по всій країні спеціальну чайну колекцію, яка допомагала зібрати гроші для закупівлі FPV-дронів «Грім» українського виробництва для Збройних сил України.

Читайте також