Сервісом онлайн-замовлення квитків усього скористалися 5600 військовослужбовців.

Маршрут Харків-Львів є одним з найпопулярніших серед військових, які бронюють квитки онлайн. Про це повідомили в Укрзалізниці. 

Найпопулярніший маршрут серед захисників та захисниць України — потяг Краматорськ-Київ-Краматорськ. 

З моменту запуску сервісу замовлень квитків для військовослужбовців, ним скористались 5600 українських військових. Забронювати квитки вони можуть на певний перелік поїздів, які прямують з/до міст, наближених до зони ведення бойових дій, а залишити заявку потрібно не пізніше ніж за 6 годин до відправлення поїзда з початкової станції, інформують в УЗ.

Викупити заброньований квиток можна в касі вокзалу не пізніше ніж за годину до відправлення поїзда, предʼявивши касиру військовий квиток/посвідчення офіцера.

Нагадаємо, у Харківській області одні з найбільших руйнувань залізничної інфраструктури. Це колії, системи енергопостачання та мости.

На цю тему

В Україні досі офіційно не перейменували назви Південної та Південно-Західної залізниць. На даний час триває реалізація Програми дерусифікації інфраструктури залізничного транспорту АТ «Укрзалізниця», затвердженої рішенням правління залізничної компанії. Передбачається, що юридичні назви зазначених регіональних філій будуть змінені упродовж 2024 року.

В Укрзалізниці не надали даних щодо зарплат членів правління. Запит про заробітні плати голови та членів правління компанії за 2023 рік видання Ґвара спрямувала до акціонерного товариства «Укрзалізниця».