Це колії, системи енергопостачання та мости.

У Харківській області одні з найбільших руйнувань залізничної інфраструктури. Про це повідомили в Укрзалізниці.

«Продовжуємо відновлювати інфраструктуру та забезпечувати рух у прифронтових регіонах. Особлива увага — Донеччині та Харківщині, де чи не найбільші руйнування. Це й колії, системи енергопостачання та мости», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Також під час своєї поїздки на Харківщину та Донеччину керівництво УЗ нагородило сімох працівників Південної залізниці, Пасажирської та Вокзальної компаній грамотами Кабінету Міністрів України за мужність та віддану роботу. 

Залізничники / Фото: Укрзалізниця

Ще 10 залізничників нагороджено галузевими нагородами та подяками за виконання масштабних інфраструктурних робіт на донецькому напрямку.

Нагадаємо, Укрзалізниця запускає додатковий нічний потяг з Харкова до Дніпра під номером 295/296. Поїзд відправлятиметься з Харкова по парних о 23:40 та прибуватиме до Дніпра о 05:05 ранку наступного дня.

На цю тему

В Україні досі офіційно не перейменували назви Південної та Південно-Західної залізниць. На даний час триває реалізація Програми дерусифікації інфраструктури залізничного транспорту АТ «Укрзалізниця», затвердженої рішенням правління залізничної компанії. Передбачається, що юридичні назви зазначених регіональних філій будуть змінені упродовж 2024 року.

В Укрзалізниці не надали даних щодо зарплат членів правління. Запит про заробітні плати голови та членів правління компанії за 2023 рік видання Ґвара спрямувала до акціонерного товариства «Укрзалізниця».