Сили оборони отримали від Армії дронів 1740 безпілотників в рамках проєкту «Армія дронів». Це дрони українського та іноземного виробництва. Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.

«Військові отримають підкріплення — відправляємо на фронт «пташок» українського виробництва та дрони, що стоять на озброєнні НАТО. Вампіри, Фенікси, Avenger, Лелеки та сотні інших дронів стануть очима й зброєю наших героїв», – ідеться в повідомленні.

«Армія дронів» — це спільний проєкт Генштабу, Міністерства оборони, Міністерства цифрової трансформації і Держслужби спецзв’язку та захисту інформації. Вона передбачає системну закупівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів.

Раніше американський актор, виконавець ролі Люка Скайвокера, долучився до підтримки України та проєкту «Армія дронів». Також Gemini, Укрзалізниця та Армія дронів у липні запустили благодійну ініціативу, за умовами якої гроші з придбаного пасажирами спеціального чаю в потягах йдуть на закупівлю БПЛА для армії.

Читати також:

  • «Армія дронів» передала на фронт 300 квадрокоптерів Mavic 3T
  • Два українських комплекси Raybird-3 поповнили Армію дронів.