Американський актор Марк Гемілл, який виконав роль Люка Скайвокера у «Зоряних війнах», став амбасадором фандрейзингової платформи United24.

Актор підтримуватиме проєкт «Армія дронів».

«Світло точно переможе темряву. Я в це вірю, і в це вірить наш народ. Дякую, що ви очолили складну місію – бути першим амбасадором, який допомагатиме Україні збирати кошти на підтримку наших захисників, на «Армію дронів». Це дуже важливо!», – подякував Володимир Зеленський Марку Геміллу.

Проєкт «Армія дронів» – це комплексна програма фандрейзингової платформи UNITED24, Генерального штабу ЗСУ, Міністерства цифрової трансформації та Держспецзв’язку. Вона передбачає системну закупівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів. Завдяки цій програмі Збройні сили України вже отримали 986 безпілотників. Загальна сума закупівель – 1 905 508 866 гривень.

Амбасадорами United24 раніше стали спортсмени Андрій Шевченко та Еліна Світоліна, американські актори Лієв Шрайбер і Барбра Стрейзанд, гурт Imagine Dragons, креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія.