Американська вокалістка та акторка Барбара Стрейзанд долучилася до фандрейзингової платформи UNITED24 у напрямі «Медична допомога».

Президент України Володимир Зеленський обговорив з нею деталі співпраці. Про це голова держави повідомив у своєму Telegram-каналі.

Зеленський також додав, що світ продовжує підтримувати та допомагати Україні та висловив подяку та відзначив наскільки важливою є підтримка відомих людей.

«Світ може трохи втомлюватись щодня думати про Україну, але спільноти у США та європейських країнах продовжують підтримувати та допомагати нам… Для нас дуже важливо, аби такі талановиті й відомі у світі люди підтримували платформу UNITED24», — йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що у межах цієї ініціативи Харківщина вже отримала 5 реанімобілів. Для різних областей України закупили 18 карет швидкої допомоги типу С. Їх також направили у Сумську, Миколаївську, Чернігівську та Рівненську області.

UNITED24 – фандрейзингова платформа, яка створена за ініціативою Президента України Володимира Зеленського для збору пожертв на підтримку України. 

Ви також можете долучитися до цієї ініціативи та зробити внесок у відбудову України, придбання медичного обладнання чи посилення обороноздатності держави.