Google Україна у своєму офіційному блозі оголосила про початок нової програми підтримки українців, що втратили чи ризикують втратити роботу.

Компанія виділить 5 тисяч стипендій. Вони покриватимуть доступ та повну підтримку до навчання. Гроші на це у розмірі 3 млн євро виділив благодійний фонд Google.

Навчання проводитимуть на платформі Coursera за різними напрямками: цифровий маркетинг, електронна комерція та ІТ-підтримка відбуватимуться українською, аналітика даних, керування проєктами та UX-дизайн – доступні англійською мовою.

Професійні сертифікати Google на цій платформі будуть  доступні українською мовою.

Крім того, Google співпрацює з Міністерством цифрової трансформації України та Спілкою українських підприємців, щоб запропонувати професійні сертифікати 1000 малих і середніх підприємств задля розширення можливостей їхнього бізнесу, а також створення нових можливостей для їхніх працівників. Програма розрахована як для фізичних осіб, так і для бізнесу. 

Попереднього досвіду не вимагається, а також учасникам дозволяється навчатися у власному темпі онлайн у зручний час. Сертифікат можна отримати менш ніж за 6 місяців, навчаючись до 10 годин на тиждень. Після завершення програми учасники можуть додати свій сертифікат до резюме та профілю LinkedIn.

Нагадаємо, що 49% українців перебувають у пошуку роботи.