Курс «Ukraine: History, Culture, and Identities» отримав відзнаку University of Washington.

Це короткий ознайомчий курс з історії, культури та суспільства України — від середньовіччя до сьогодення. Він не лише дає базові знання з історії та культури України, але й показує вплив України на європейську та світову історію.

Окрім відеолекцій, курс містить додаткові джерела: тексти, відео та інтернет-ресурси, які дадуть змогу поглибити знання про Україну.

Курс — безплатний. Мова — англійська.

Курс допоможе дослідити історію, культуру та суспільство народу України від Середньовіччя до сьогодення у цьому вступному курсі. Його розробив Український інститут, освітня студія EdEra та Національний університет «Києво-Могилянська академія» у співпраці з Вашингтонським університетом.

Авторами курсу стали:

  • Наталія Шліхта, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри історії Національного університету «Києво-Могилянська академія»
  • Максим Яковлєв, завідувач кафедри міжнародних відносин Національного університету «Києво-Могилянська академія», директор Школи політичної аналітики
  • Тетяна Григор’єва, доцент кафедри історії Національного університету «Києво-Могилянська академія»
  • Вадим Арістов, старший викладач кафедри історії Національного університету «Києво-Могилянська академія»
  • Катерина Диса, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Пізнати курс з історії України та культури можна за посиланням.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.