Вчора відбулося відкриття виставки ініціативи ArtArmor у Центрі сучасного мистецтва Замок Уяздовський у Варшаві, повідомляє МКІП.

Виставка проєкту ArtArmor у Польщі / МКІП

ArtArmor має унікальний задум — поєднання мистецтва та війни. У рамках проєкту захисні бронепластини українських військових, пошкоджені ворожими кулями та снарядами, перетворюються на артоб’єкти. Використані бронежилети, які рятували життя воїнів, відомі українські художники перетворили на 12 унікальних витворів мистецтва з унікальною історією. Завдяки такому креативному поводженню броня вдруге врятує життя.

Кошти від продажу представлених на виставці експонатів спрямують на закупівлю нових засобів індивідуального захисту для української армії — бронежилети, шоломи, навушники, рукавички, окуляри та костюми для саперів.

Виставка проєкту ArtArmor у Польщі / МКІП

Крім Польщі, виставки також планують провести і в інших містах Європи. Організатори сподіваються, що за допомогою культурних заходів, їм вдасться привернути увагу іноземців до війни в Україні та показати важливість підтримки захисників — не тільки нашої країни, але і всього цивілізованого світу.

  • Виставка «Обережно! Руzzкій мір» триває у столичному Музеї війни

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядаймо YouTube та TikTok.