Наразі 11 шкіл області планують розпочати освітній процес за змішаною формою навчання.

У школах Харківщини, які планують з нового навчального року повернути офлайн заняття, проведуть перевірку укриттів. Таке рішення було прийняте 9 серпня на апаратній нараді Харківської обласної військової адміністрації.

«На сьогоднішній апаратній нараді в ХОВА наголосив, що заклади дошкільної, шкільної, фахової передвищої та вищої освіти мають оперативно інформувати правоохоронні органи та органи ДСНС про свої рішення щодо змішаного чи очного навчання, адже усі готові укриття мають пройти перевірку», – повідомив голова ХОВА Олег Синєгубов.

У Харківській області, за словами Синєгубова, розпочати освітній процес за змішаною формою навчання планують 11 шкіл.

«Але це стане можливим лише у разі відповідності укриттів вимогам безпеки. Те саме стосується і 18 закладів дошкільної та 5 закладів вищої освіти, які планують працювати за змішаним форматом», – наголосив голова ХОВА.

Нагадаємо, через складну безпекову ситуацію Харківська міська рада розглядає навчання дітей у метро. У міськраді зазначають, що вони продумали все до найменших деталей. Класи планують наповнити дітьми з різних шкіл Харкова, адже воєнний час дозволяє тимчасово переводити дитину зі школи в школу.

Читати також:

  • 20 липня мер Харкова Ігор Терехов розповів, що у місті розглядають можливість навчання школярів у метро. З 1 вересня планують зробити комбіноване навчання, тому що для дітей, особливо першокласників, важливо вчитися офлайн, соціалізуватися.
  • Онлайн чи офлайн, освітній процес у Харкові організують з урахуванням бажань батьків та безпеки дітей, заявив Терехов під час національного телемарафону. Він оголосив про зустрічі з батьками школярів для обговорення формату навчання. Зустрічі триватимуть з 27 липня по 11 серпня. Терехов сказав, що більшість батьків обирають навчання онлайн для своїх дітей.