Гроші отримає адміністрація Державної служби спеціального звʼязку та захисту інформації на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

Кабінет міністрів сьогодні, 18 березня, виділив п’ять мільярдів гривень на закупівлю дронів для Сил оборони. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Додаткові 5 млрд грн виділили сьогодні для сил безпеки й оборони. Кошти будуть спрямовані на закупівлю дронів, необхідних для наших захисників на передовій», – ідеться в повідомленні.

Загалом, за даними Мінекономіки, на сьогодні вже укладено угод з виробниками БПЛА на суму близько 30 млрд гривень, в процесі перебуває підготовка контрактів на суму 14 млрд гривень.

Нагадаємо, нещодавно у Міністерстві оборони повідомили, що вперше збираються придбати через систему Prozorro 20 тисяч безпілотних авіаційних комплексів (БпАК).

Загальна очікувана вартість — майже 3 мільярди гривень (без ПДВ). Термін постачання: до 31 травня 2024 року. Закупівля відбуватиметься шляхом застосування рамкової угоди. Це дозволить у конкурентний спосіб закуповувати необхідні товарні позиції, не розкриваючи для загального доступу чутливу інформацію, йдеться в повідомленні.

Читайте також