Вона присвячена знищеним кораблям Чорноморського флоту РФ.

На День пам’яті та перемоги над нацизмом, який Україна та світ вшановують 8 травня, «Укрпошта» випустила марку «русскій воєнний флот – до дна!» або «корабель на 3», яка присвячена знищеним кораблям Чорноморського флоту РФ. Про це повідомив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.

За його словами, на марці не випадково зображений єдиний, поки не до кінця вражений, корабель «адмірал макаров».

«Колись, на параді перемоги у 1945 кидали знамена переможених фашистських військ на землю червоної площі. І ми, звісно, мріємо, що на параді перемоги будуть кидати знамена вже знищених російських військ біля Головпоштамту на Майдані (навіть парковку для велосипедів приберемо, щоб було місце), але вже сьогодні наші ВМС ЗСУ, ГУР та СБУ кидають їх кораблі на дно. Теж непоганий парад», — зазначив Смілянський.

Марку відсьогодні можна придбати у відділеннях Укрпошти та онлайн. Її тираж – 1 мільйон примірників. Художник – Віктор Грудаков.

Поштова марка серії «русскій воєнний флот – до дна!» / Фото: Укрпошта

Нагадаємо, марку з легендарною фразою «Русскій воєнний корабль, іді…!» вперше запустили 12 квітня 2022 року. А вже за 2 дні адресат отримав повідомлення — українські військові потопили російський крейсер «Москва» за допомогою протикорабельних ракет «Нептун».

Читайте також

  • НБУ увів в обіг пам’ятну банкноту «Єдність рятує світ».