До Дня Збройних сил України та Дня Святого Миколая Укрпошта презентувала благодійну поштову марку, присвячену українським військовим.

Про це повідомив гендиректора компанії Ігоря Смілянського.

«Сучасний Миколай тепер не летить по небу на санях, а їде на козацькому коні з мішком подарунків, які нам зараз реально потрібні (літаки та танки)», — зазначив Смілянський.

Марка «Подарунки Святого Миколая», конверт «Перший день» та художня картка Укрпошти, присвячена українській армії та Дню Святого Миколая / Фото: t.me/igorsmelyansky

За словами Смілянського, автор марки Кость Лавро хотів поєднати новорічні свята, День ЗСУ та мрію українців про перемогу в одній картинці.

Відсьогодні марка «Подарунки Святого Миколая» доступна для купівлі відсьогодні. Кошти від продажу благодійної марки підуть на закупівлю обладнання та техніки для потреб української армії.

24 травня Архієрейський собор ПЦУ прийняв рішення про перехід на нього з 1 вересня цього року. Це значить, що Різдво відзначатиметься 25 грудня, а не 7 січня. Через це змістяться й інші церковні свята: Покрова — на 1 жовтня, Водохреще — на 6 січня, Святого Миколая — на 6 грудня.

Читайте також

  • «Укрпошта» запустила електронну марку. Як це працює