Термінали допомагають українцям користуватися якісним інтернетом навіть у важкодоступних місцях, а також бути на зв’язку навіть під час блекаутів.

Зараз в Україну доставлені та працюють близько 30 тисяч Старлінків, які отримали завдяки міжнародним донорам та партнерам. Близько 8 тисяч терміналів надані з Польщі.

«Інтернет сьогодні – це базова потреба. Команда Мінцифри забезпечує Україну Старлінками, щоб українці могли користуватися якісним зв’язком там, де не працює фіксований чи мобільний зв’язок. Значну частину з них передаємо до Пунктів Незламності. Там працюють вже сотні Старлінків, щоб українці могли зателефонувати, викликати швидку чи працювати під час блекаутів. За 10 місяців повномасштабної війни вдалось забезпечили майже 30 тисяч Старлінків для України», – зазначив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Завдяки терміналам продовжують працювати лікарні, школи, енергетична та соціальна сфери. Також зі Старлінками працівники телекомунікаційної сфери швидко повертають зв’язок на деокуповані території. Українці можуть зв’язатися з рідними чи користуватися інтернетом, зокрема, і в Пунктах Незламності.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook та переглядайте YouTube та TikTok.