Їх розмістять у більш безпечних районах Харківської області та нададуть матеріальну підтримку.

У селі Івашки Золочівської громади завершена примусова евакуація родин із дітьми. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Дев‘ять сімей, у яких виховуються 15 неповнолітніх, за попередньою домовленістю розмістять у межах Харківської області. Також евакуйованим нададуть матеріальну підтримку», – ідеться в повідомленні.

Також Синєгубов додав, що евакуація з інших визначених населених пунктів продовжується.

Нагадаємо, що на Раді оборони Харківської області 11 квітня ухвалили рішення про примусову евакуацію родин із дітьми у 47 прифронтових населених пунктах Дергачівської, Золочівської, Липецької та Борівської громадах. Йдеться про близькі до кордону з РФ населені пункти Харківського, Богодухівського та Ізюмського районів.

Евакуація здійснюється безплатно. Для попереднього запису необхідно зателефонувати на гарячу лінію Харківської ОВА з питань проведення евакуації за номером: 0 800 339 291. Також про бажання евакуюватися можна повідомити на гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48 або ж написати у месенджери WhatsApp/Telegram/Viber на номер: (096) 078-84-33.

Читайте також

  • До села Веселе Липецької громади можна потрапити за перепустками.