Минулого тижня з небезпечних районів Харківщини евакуювали 719 людей, серед них — 93 дитини та 46 осіб з інвалідністю.
Про це повідомили у ДСНС Харківської області.
За даними начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, вдалося провести евакуаційну місію та вивезти 17 цивільних із Золочівського та Великобурлуцького напрямків.
Серед евакуйованих — двоє дітей: дівчатка п’яти і 16 років.
«Це була справжня продумана до дрібниць гуманітарна операція. Для її реалізації ми сформували оперативний штаб — багаторівневу тимчасову інституцію на базі обласного Ситуаційного центру», — ідеться в повідомленні.
До операції залучили понад 100 людей. У Харкові людей відвезли до транзитного центру. Там їх зареєстрували, розмістили та надали необхідну допомогу.
Куди звертатися з питань евакуації
- 067 177 07 40, 095 285 70 12 — офіційні лінії спецпідрозділу «Білий янгол».
- 203 — безплатна цілодобова гаряча лінія з питань евакуації;
- 093 177 64 58 — громадська організація «Helping to Leave»;
- 102 — поліція.
Нагадаємо, У Богодухівському районі на виконання рішень Харківської обласної військової адміністрації в населених пунктах Івано-Шийчинського старостинського округу триває обов’язкова евакуація населення. За минулий тиждень евакуйовано 169 людей.
Читайте також
- На Харківщині пораненого прикордонника евакуювали під атакою російського дрона
- На Харківщині евакуювали 11 людей із зони бойових дій




