На Харківському напрямку за 18 червня відбулося шість бойових зіткнень. Чотири російські атаки відбили Сили оборони, ще відбиття двох штурмових дій триває. 

Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ.

На Куп’янському напрямку кількість бойових зіткнень збільшилася до 12. Українські воїни відбили вісім атак противника поблизу Синьківки, Степової Новоселівки та Піщаного, ще чотири боєзіткнення продовжуються.

За минулу добу на Харківському напрямку російські війська втратили 168 осіб живої сили, з яких 55 — безповоротно. Також Сили оборони знищили танк, бойову броньовану машину та два авто. Ще по одному танку, артилерійській системі та автомобілю було пошкоджено.

За даними Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, на Куп’янському напрямку, російське військо проводить активні наступальні дії різної інтенсивності, намагаючись прорвати оборону українських військ та захопити важливі ділянки місцевості, або населені пункти, які впливають на стійкість української оборони.

Ввечері 8 червня президент України Володимир Зеленський зазначав, що армії РФ не вдалося реалізувати «харківську операцію». Українські військові стримують російські підрозділи.

Читайте також

  • Російська армія завдала 10 авіаударів на Вовчанському напрямку — Генштаб