Напрямок атак російської армії на Куп’янському напрямку не змінився. Бої тривають в районі Синьківки, Іванівки й Петропавлівки.

Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в інтерв’ю виданню «Укрінформ».

За його словами, російська армія продовжує нищити на Куп’янщині цивільну інфраструктуру та переправи через річку Оскіл, щоб максимально ускладнити життя населення. Тому місцева влада сконцентрована на відновленні критичної інфраструктури.

Синєгубов також зазначив, що просування російської армії на Куп’янському напрямку не зафіксовані. Проте можливе збільшення «сірої зони», територій ведення активних бойових дій, куди Росія стягує резерви.

«Куп’янський напрямок, напевно, для ворога зараз навіть пріоритетніший, ніж на півночі, тому що там для нього все стало зрозуміло. І коли стало зрозуміло, що просування немає, то й Путін заявив, буцімто Харків і не був ціллю цієї нової фази агресії. Ситуація на Куп’янському напрямку вкрай напружена. Однак вона повністю під контролем наших Збройних Сил», — заявив Синєгубов.

Нагадаємо, з початку доби на Куп’янському напрямку кількість бойових зіткнень зросла до восьми. Наразі біля населених пунктів Степова Новоселівка і Берестове українські військові відбивають дві атаки. По Синьківці росіяни вдарили некерованими авіаракетами.

Читайте також

  • За даними DeepState, російське військо спробує наступати на Борову Харківської області.
  • Російська армія намагається захопити відбиті позиції на Харківському напрямку — командир батальйону «Ахіллес»
  • За добу армія РФ на Харківському напрямку втратила майже 170 військових — Генштаб