До українських військових в окопи на Куп’янському напрямку завітав «Святий Миколай», про це розповіла речниця 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Надія Замрига в етері Радіо Свобода.

«Ми всі чудово розуміємо, що зараз не час для святкувань. Але хочемо забезпечити хоча б краплинку домашнього тепла і свята. У нас сьогодні Святий Миколай є. Він, правда, у бронежилеті й лише з солодощами. Але він побував у підрозділах разом з командиром бригади, буквально 2-3 хвилини, щоб хлопці відчули, що є таке свято. На передовій воно специфічне, воєнне», — зазначила Замрига.

24 травня Архієрейський собор ПЦУ прийняв рішення про перехід на нього з 1 вересня цього року. Це значить, що Різдво відзначатиметься 25 грудня, а не 7 січня. Через це змістяться й інші церковні свята: Покрова — на 1 жовтня, Водохреще — на 6 січня, Святого Миколая — на 6 грудня.

6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил України та День Святого Миколая.

На Куп’янському напрямку українські військові відбили 8 атак російських військ в районах Синьківки Харківської області та Новоселівського Луганської області.

Читайте також

  • Укрпошта випустила благодійну марку на підтримку ЗСУ зі Святим Миколаєм