Департамент ЖКГ Харківської облдержадміністрації опублікував тендер на коригування проєктної документації по об’єкту «Аварійно-відновлювальні роботи (реконструкція) КЗ “Чугуївський ліцей № 2» за 926 тисяч гривень. Про це стало відомо під час аналізу публічних закупівель на сайті Prozorro.

Мова йде про коригування проектної документації по об’єкту «Аварійно-відновлювальні роботи (реконструкція) КЗ «Чугуївський ліцей № 2» Чугуївської міської ради, за адресою: Харківська область, Чугуївський район, м. Чугуїв, вул. Гвардійська, 34 (коригування)” з кодом ДК 021:2015: 71000000-8 — Архітектурні, будівельні, інженерні та інспекційні послуги.

  • Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна;
  • Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 25 грудня 2023 року.

Єдиним учасником і переможцем став ФОП “ТЕСАЛОВСЬКА ГАЛИНА ВІКТОРІВНА». Ця фізична особа-підприємець виграла тендерів у департаменту ЖКГ Харківської ОДА загалом на понад 6 мільйонів гривень.

Знайшли декілька прикладів зміни документації з відновлення чи капітального ремонту ліцеїв — роботи з коригування розробки проєктної документації по ліцею в Солоницівці на Харківщині коштувало 33 726 гривень 32 копійки.

У Ромнах на Сумщині не коригування, а виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт Роменської загальноосвітньої школи за адресою: вул. Прокопенка, 76, м. Ромни, Сумська обл коштує вдвічі менше за коригування у Чугуєві та становить 500 тисяч гривень.

Ґвара запитала в Оксани Тараненко, вказаної контактної особи щодо тендеру, аби уточнити деталі цієї публічної закупівлі:

«Коментарів телефоном я не даю – це перше, по-друге – я не керівник департаменту і не маю права надавати будь-які коментарі», – відповіла Оксана Тараненко.

Читайте ще

Раніше Дергачівська міська рада опублікувала тендер на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Лозівській за 11 754 261 гривню 60 копійок. 

Також у Дергачах провели тендер на відбудову зруйнованого будинку культури за 77,19 мільйона гривень.

Хочуть відновити конструкцій зруйнованої частини будинку. Такі роботи не передбачають перепланування, загальна площа ремонтних робіт становить 2280 м². Строк завершення виконання робіт – 31 грудня 2024 року. Відбудують сцену і концертний зал на 450 глядачів.