Дергачівська міська рада опублікувала тендер на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Лозівській за 11 754 261 гривню 60 копійок. Про це стало відомо під час аналізу публічних закупівель на сайті Prozorro.

Дергачі на Харківщині / Мапа: deepstatemap.live

 

Зокрема, мова йде про «Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь» з кодом ДК 021:2015: 45230000-8.

  • Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: місто Дергачі;
  • Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2024.

Зазначимо, що майже таку ж вартість має одна українська бронемашина «Козак». Нещодавно саме такий транспорт передала Харківська ОВА спецпризначенцям Нацполіції. Техніку придбали за кошти обласного бюджету, кожна машина коштує близько 12.8 мільйонів гривень.

Також дещо раніше у Дергачах провели тендер на відбудову зруйнованого будинку культури за 77,19 мільйона гривень.

Хочуть відновити конструкцій зруйнованої частини будинку. Такі роботи не передбачають перепланування, загальна площа ремонтних робіт становить 2280 м². Строк завершення виконання робіт – 31 грудня 2024 року. Відбудують сцену і концертний зал на 450 глядачів.

Читайте також

У Харківській області планують відремонтувати зруйновані мости через канал Дніпро-Донбас. Також у планах відремонтувати міст на дорозі Т-21-18 Дергачі – Козача Лопань. 

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!