Також у планах відремонтувати міст на дорозі Т-21-18 Дергачі – Козача Лопань. 

У Харківській області планують розпочати ремонт двох мостів через канал Дніпро-Донбас, які були зруйновані в ході повномасштабного вторгнення. Про це повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області.

«Це штучний водотік, який з’єднує з Дніпром головну водну артерію Сходу України – річку Сіверський Донець. Через бойові дії обидва мости були сильно пошкоджені та перебувають у занедбаному стані. Наразі фахівці готують для них технічні завдання, аби розпочати проведення тендерних процедур на капітальний ремонт», – ідеться в повідомленні.

Також у службі повідомили, що планують відновити міст на дорозі Т-21-18 Дергачі – Козача Лопань. Він зазнав значних руйнувань внаслідок російських обстрілів. Зараз для нього вже розробляють проєкт капітального ремонту.

Ще три мости в області, які потребують ремонту, знаходяться у безпосередній близькості до лінії зіткнення, тож поки що роботи з відновлення не можуть розпочати через постійну загрозу. 

Загалом від початку повномасштабного російського вторгнення на Харківщині було повністю зруйновано або пошкоджено 27 мостів та шляхопроводів. Наразі на 19 з них виконуються роботи з капітального відновлення.

Нагадаємо, упродовж останнього року відремонтували 75,4 кілометра місцевих автодоріг для забезпечення транспортного сполучення з деокупованими громадами області

Читайте також

  • Синєгубов розповів, скільки грошей жителі Харківщини отримали на відновлення житла