Зараз там відбудовують зовнішні стіни та демонтують перегородки та ті стіни, що не підлягають відновленню.  

У Харкові продовжують відновлювати житловий будинок на вулиці Бучми, який був пошкоджений внаслідок кількох ворожих обстрілів у 2022 році. Про це повідомили у Харківській міській раді.

«Як повідомили в Департаменті з благоустрою, відбудови та реконструкції, зокрема, зараз там відбудовують зовнішні стіни і демонтують перегородки та ті стіни, що не підлягають відновленню», – ідеться в повідомленні.

Також робітники вже частково відновили інженерні внутрішньобудинкові мережі, а в першому під’їзді, який вцілів найбільше, встановили нові вікна та провели оздоблювальні роботи в місцях загального користування.

Нагадаємо, у Департаменті з благоустрою, відбудови та реконструкції Харківської міської ради визначилися з переможцем у тендері щодо капітального ремонту та реставрації житлового будинку по вулиці Наталії Ужвій, 60. Ці роботи коштуватимуть бюджету 208 843 988 гривень, повідомляє Ґвара Медіа.

Мова йде про 16-поверховий будинок на Північній Салтівці у Харкові, на відновлення якого управління з будівництва, ремонту та реконструкції департаменту ЖКГ уже проводило тендер у січні 2024 року, проте вже у лютому 2024 року цю публічну закупівлю скасували.

Читайте також