Військовий штурмового взводу окремого штурмового батальйону 115-ї механізованої бригади ЗСУ знищив вісьмох росіян.

Бойовий медик Сергій Филиппов з Харкова отримав нагороду «Золотий хрест» від головкома ЗСУ Олександра Сирського. Чоловік знищив вісьмох росіян на околицях міста Часів Яр Донецької області. Про це сьогодні, 1 травня, повідомили у Харківському обласному ТЦК та СП.

«У березні-квітні 2024-го підрозділу Сергія Володимировича випало утримувати позиції на околицях міста Часів Яр Донецької області. Під час штурмових дій противника бойовий медик взводу діяв розважливо й точно. Молодший сержант отримав контузію внаслідок мінометного обстрілу, але власною стрілецькою зброєю та гранатами зміг ліквідувати вісьмох ворогів», – ідеться в повідомлені.

Крім того, під час оборонного бою, Сергій Филиппов надав невідкладну медичну допомогу одному з побратимів, який отримав поранення, та допоміг йому дістатися до пункту евакуації. 

За цей вчинок Сергій отримав почесним нагрудним знаком «Золотий хрест», який йому особисто вручив Головнокомандувача Збройних сил України Олександр Сирський.

Молодший сержант Сергій Филиппов був призваний долучився до лав ЗСУ в березні 2022 року. Зараз чоловік воює в лавах штурмового взводу окремого штурмового батальйону 115-ї механізованої бригади ЗСУ.

Читайте також

  • Сирський нагородив бійців харківської бригади відзнаками.
  • Військового з Харківщини нагородили «Срібним хрестом».