Військовослужбовці протягом двох років воюють на найгарячіших напрямках.

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Олександр Сирський відвідав військовослужбовців 92 окремої штурмової бригади та вручив їм відзнаки різного рівня. Про це повідомили у пресслужбі бригади.

Оборонці країни отримали: почесні нагрудні знаки Головнокомандувача Збройних Сил України «Срібний хрест», «Золотий хрест», «Хрест Хоробрих»; нагрудні знаки командувача Сухопутних військ Збройних Сил України “Щит переможця”,“За звитягу”,“За особисту хоробрість”, а також цінні подарунки.  

92 ОШБр імені Івана Сірка

Харківська бригада носить ім’я козацького ватажка Івана Сірка, належить до Оперативного командування «Схід». Була створена у 2000 році на базі 6-ї дивізії Національної гвардії України. У 2023 році 92-га механізована бригада була перейменована на 92-гу окрему штурмову бригаду.

З початком російсько-української війни 2014 року в серпні ротно-тактична група бригади була направлена на Донбас у спробі деблокувати оточені під Іловайськом війська. Пізніше брали участь у боях в районах Щастя, Дебальцеве, Станиці Луганської та інших населених пунктів Луганщини та Донеччини.

Після початку повномасштабного вторгнення у 2022 році бригада брала участь в обороні Харкова на Чугуївському напрямку. Після звільнення Харківщині харківські бійці тримали оборону під Бахмутом і надалі воюють на Сході.

Читайте також

  • Російські війська ударили з авіації по Вільхуватці та Вовчанську Харківської області.
  • Війська РФ обстріляли щонайменше 15 населених пунктів Харківщини.