Військового 97 батальйону 60-ї Окремої механізованої Інгулецької бригади на позивний «Білий» з Харківщини нагородили «Срібним хрестом» за виконання завдань під час керування особовим складом у бою, повідомив пресофіцер бригади Максим Білоусов.

Нагороду йому вручив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.

«Білий» до повномасштабної війни працював машиністом важкої техніки в селі Безруків Дергачівського району на Харківщині. Спочатку служив у лавах Харківського ССО, а після повномасштабного вторгнення перейшов до 97 батальйону 60-ї бригади та став командиром однієї з рот.

“Білий” / Фото: 60-та ОМБр

«У пригоді військовослужбовцю дуже стало його хобі – мисливство, адже всі знання та навички, що він отримав під час полювання, дуже знадобилися  на війні», — йдеться в повідомленні.

Наразі «Білий» продовжує служити на Східному фронті.

Почесна відзнака «Срібний хрест» вручається офіцерам Збройних Сил України за особистий внесок в обороноздатність країни, успішне виконання бойових завдань, високі показники бойової підготовки та зразкове несення служби в мирний час.

Нагрудний знак має форму хреста, виконаного з білого металу. У центрі хреста — медальйон із зображенням Державного герба України. Навколо медальйона — лавровий вінок. На зворотному боці нагрудного знака — напис «Срібний хрест».

Читайте також

  • Сирський нагородив бійців харківської бригади відзнаками