Цю інформацію Ґвара Медіа підтвердив сам адвокат Андрій Доманський, сказавши, що він уже не є захисником Романа Дудіна.

Інший захисник колишнього керівника управління СБУ Харківської області Юрій Глотов відмовився коментувати цю інформацію посилаючись на конфіденційну бесіду відкликаного адвоката та підзахисного.

Андрій Доманський – зліва / Фото: Денис Глушко, Ґвара Медіа

Адвокат Андрій Доманський здійснював захист у декількох резонансних судових процесах, зокрема: справа Миколи Коханівського щодо погрому відділень російських банків, суд над Станіславом Красновим за участь в Революції Гідності, справи Кирила Вишинського та Василя Муравицького щодо державної зради.

Шевченківський районний суд Києва продовжує розгляд справи, в якій Дудіна обвинувачують у державній зраді, самовільному залишенні військової частини або місця служби та непокорі.

Київський апеляційний суд 16 січня 2024 року відхилив скаргу адвоката Юрія Глотова про зміну запобіжного заходу, нині ексначальник управління СБУ Харківщини утримується під вартою до 18 лютого 2024 року.

Хто такий Роман Дудін

  • У лютому 2022 року він запевняв, що Харківщина надійно захищена, а УСБУ пильно стежить за ситуацією на кордоні. 24 лютого російські війська захопили північ та схід Харківської області, просуваючись до Харкова;
  • Роман Дудін очолював Управління СБУ Харківщини з березня 2020 року по травень 2022 року. Президент України Володимир Зеленський звільнив його після робочої поїздки на Харківщину 29 травня 2022 року. Тоді глава держави розповів, що посадовець «не працював на захист міста з перших днів повномасштабної війни, а думав тільки про себе особисто»;
  • 11 вересня 2022 року Офіс Генпрокурора підтвердив затримання Романа Дудіна. З того часу він утримується під вартою.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!