У центрі можна отримати чи обміняти посвідчення водія, зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб та отримати низку інших послуг.

У Харкові відкрили перший в Україні сервісний центр МВС в укритті. Номер центру №6341, він знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 26. Про це повідомили у пресслужбі МВС.

«У сервісному центрі облаштовані зона очікування, робочі місця, сюди перевезли все необхідне обладнання, оргтехніку та встановили телекомунікаційну мережу», – ідеться в повідомленні.

У центрі працює вісім адміністраторів, тут можна отримати чи обміняти посвідчення водія, зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб та отримати низку інших послуг.

Послуги можна отримати за попереднім записом, талони доступні через е-запис або в терміналі, який розміщений у сервісному центрі МВС.

Нагадаємо, у Харкові завершили будівництво першої підземної школи. Приміщення школи збудоване за найвищими стандартами безпеки, має 20 класних кімнат та розраховане на прийом 900 учнів у дві зміни. Набір учнів на наступний навчальний рік майже завершений. А вже цього навчального року за парти сядуть 600 дітей. Фоторепортаж з відкриття першої в Україні підземної школи у Харкові можна переглянути за посиланням.

Читайте також

  • Підземну школу в Коротичі планують добудувати навесні 2024 року — Синєгубов.