Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що повністю завершити роботи в укритті в селі Коротич у передмісті Харкова планують навесні цього року.

«Плануємо повністю завершити роботи навесні цього року. Укриттям користуватимуться не лише учні школи, але і місцеве населення під час повітряних тривог. Загалом нам потрібно розбудувати безпечну освітню мережу — це майже 1500 укриттів різного типу», — сказав Синєгубов.

За словами посадовця, вартість робіт у Коротичі складає 99,1 млн грн. Укриття матиме кілька приміщень, санвузли, 3 виходи, один з яких — ліфт для людей з інвалідністю. А також автономне джерело живлення та здатність витримати пряме влучання ракети С-300.

Роботи над будівництвом укриття розпочалися в жовтні минулого року. Раніше очільник ХОВА зазначав, що підземні школи в Коротичі та Люботині Харківського району планують добудувати у січні-лютому 2024 року.

Крім того, укриття відновлюються на базі навчальних закладів Красноградського та Лозівського районів, сказав Синєгубов. Він також зазначив, що у цих районах є можливість відновити офлайн-навчання за умови безпечного простору.

Читайте також

  • Литва та ЄС планують профінансувати будівництво укриття на Харківщині
  • Громади Харківщини підготували 18 проєктів укриттів

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!