За програмою компенсації житла, зруйнованого внаслідок російської агресії, мешканці Харківщини придбали 246 квартир та 71 приватний будинок, найбільшу кількість з яких куплено у Харкові та Чугуївській громаді.

Про це повідомила пресслужба Харківської ОВА.

Там зазначили, що близько 30 родин з Харківщини придбали квартири чи будинки в інших областях України. Найпопулярнішими напрямками стали Київська, Львівська, Дніпропетровська та Полтавська області.

Разом з тим, ще 18 тисяч громадян скористалися компенсаціями в розмірі 1,65 млрд гривень для проведення ремонтних робіт у пошкодженому житлі.

Харків та область є лідерами за кількістю заяв на відшкодування збитків, завданих їхньому житлу російською агресією, за програмою «єВідновлення», повідомила Олена Шуляк.

Нагадаємо, у рамках програми «єВідновлення» мешканці Харкова отримали майже 502 мільйони гривень на ремонт пошкоджених домівок. Загалом до Департаменту житлово-комунального господарства надійшло понад 13,2 тисячі звернень на відшкодування збитків, завданих російськими обстрілами.

Подати заявку на компенсацію можна через застосунок «Дія», а також звернувшись до будь-якого ЦНАПу міста Харкова або нотаріуса. Покрокова інструкція з отримання фінансової допомоги від держави за програмою «єВідновлення» можна за посиланням.

Читайте також

  • «Окупанти їхали й стріляли по хатах»: історія однієї вулиці в Пісках-Радьківських. Журналісти Ґвара Медіа відвідали село в Ізюмському районі до річниці деокупації, аби зафіксувати труднощі, перед якими постають місцеві.