5 березня у Харкові відкрили меморіальну дошку військовим 5-ї Слобожанської бригади, які загинули внаслідок російського авіаудару по військовому містечку.

У Харкові вшанували пам’ять загиблих військових. Меморіальну дошку відкрили на будівлі військового містечка, в якій загинули нацгвардійці. На відкритті дошки були присутні родини загиблих військових та військові Національної гвардії України.

У Харкові вшанували загиблих внаслідок російського авіаудару військовослужбовців 5-ї Слобожанської бригади НГУ / Фото: Гнат Голик, Ґвара Медіа

«Ми не забуваємо жодних наших втрат, але це були перші втрати, які понесла наша військова частина на початку повномасштабної війни. Було прийняте рішення відкрити дошку в день другої річниці цієї події», — сказав заступник командира військової частини, полковник Артем Міщук.

Він зазначив, що на початку повномасштабної війни у підвалах гуртожитків на території військової частини перебували члени родин військових, які не мали змоги виїхати з міста.

У Харкові вшанували загиблих внаслідок російського авіаудару військовослужбовців 5-ї Слобожанської бригади НГУ / Фото: Гнат Голик, Ґвара Медіа

Два роки тому, в ніч на 5 березня 2022 року, російський літак скинув авіабомби на військове містечко бригади. Внаслідок удару загинули 12 військових: Євген Кугук, Олексій Снєжко, Владислав Єрмоленко, Іван Сидоренко, Андрій Рудницький, Денис Трудов, Микола Мовчан, Денис Мажугін, Олександр Парфьонов, Анатолій Рудницький, Олександр Марченко.

Читайте також

  • В одній з харківських гімназій відкрили меморіальну дошку загиблому випускнику
  • «Вони чергують з нами в кожній зміні»: у Чугуєві відкрили меморіальну дошку на честь загиблих газовиків
  • Загиблому льотчику з Харкова надали звання «Герой України»