ПриватБанк: Інновації для підприємців у кожному додатку

Ґвара Медіа - 05 Березня 2024 | 17:34

ПриватБанк продовжує бути каталізатором позитивних змін у фінансовому світі підприємців, завдяки впровадженню простих, зручних та корисних сервісів. Новітні фінансові рішення стають доступними для кожного бізнесу, роблячи обслуговування у ПриватБанку швидким, легким і зручним.

ПриватБанк є не тільки партнером у фінансах, але і справжнім помічником як для приватних осіб, так і для бізнесу. Підприємці можуть отримати послуги від кредитів до інвестицій – все для успішного розвитку бізнесу.

У ПриватБанку можна відкрити комерційні рахунки для підприємств, отримати бізнес-кредити та кредитні лінії, здійснювати міжнародні та внутрішні грошові перекази, управляти активами та інвестиційними продуктами, а також отримати різноманітні види страхування для фізичних та юридичних осіб.

Однак головними сервісами для бізнесу від ПриватБанку є додатки «Приват24 для бізнесу»‎ та «Термінал»‎, які спрощують та покращують життя підприємців.

Приват24 для бізнесу

«Приват24 для бізнесу»‎ – це ціла екосистема обслуговування підприємців та бізнесу від ПриватБанку, додаток стає незамінним інструментом для управління фінансами підприємств. У цьому додатку представлено найширший на ринку функціонал для ФОП. 

Завдяки інтегрованим до нього онлайн-сервісам, можна керувати фінансами, вести облік та звітність у будь-якій точці світу, а також надати доступ до додатку бухгалтеру. Зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє контролювати рахунки, цілодобово купувати або продавати валюту,  виплачувати заробітну плату працівникам, проводити перекази та виставляти рахунки на оплату послуг в режимі реального часу.

Також у додатку в будь-який момент можна згенерувати хмарний кваліфікований електронний підпис (КЕП) SmartID та підписувати ним всі необхідні операції.

У «Приват24 для бізнесу»‎ можна увійти за допомогою логіну та паролю від особистого Приват24. Для максимального спрощення можливо налаштувати вхід за біометрією. Тоді буде не потрібно щоразу вводити логін та пароль.

Для простішого освоєння ПриватБанк розробив серію навчальних відео для підприємців. У них «Агент 3700»‎, яким став відомий стендап-комік Антон Тимошенко, пояснює: 

Термінал

«Термінал» – додаток, який перетворює смартфон на термінал для оплати кредитними та дебетовими картками в підприємствах роздрібної торгівлі. Робота з цим застосунком така сама проста, як і зі звичайним POS-терміналом. Продавець набирає суму в додатку «Термінал», покупець прикладає картку або гаджет до телефону, і оплата пройшла.

З цим додатком можна забути про непотрібні чеки та додаткову техніку – ПриватБанк пропонує сучасний та зручний термінал для бізнесу. Швидкі та безпечні операції з картками – ефективний інструмент для підприємства та клієнтів.

Завдяки інтернет-еквайрингу LiqPay підприємці можуть налаштувати до 12 методів оплати на своєму сайті, мобільному додатку або ж в соціальних мережах. Управляти інтернет-продажами можна в кабінеті LiqPay або мобільному додатку.

Крім цього, у ПриватБанку є сервіс програмного РРО «Каса»‎ — у якому в одному телефоні буде зібраний  POS-термінал, касовий апарат, сканер штрих кодів та принтер чеків.

Це лише декілька з послуг, які надає ПриватБанк. Банк постійно розвивається та впроваджує нові технології, щоб забезпечувати клієнтам зручні та інноваційні фінансові рішення.

Безпеку та надійність додатків ПриватБанку та фінансових операцій пов’язаних з ними гарантовано статусом державного банку.

Новина в рубриці «Пряма мова» є видом рекламного матеріалу, який відображає винятково точку зору авторів. Вона не претендує на об’єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції Ґвара Медіа може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія в рамках власної редакційної політики.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.