У Харкові відкрили другий рекрутинговий центр української армії

Денис Глушко - 02 Квітня 2024 | 15:32

У харківському ЦНАПі 2 квітня запрацював Центр рекрутингу. Це місце, де допомагають охочим долучитися до сил оборони та безпеки України відповідно до їхніх побажань та вмінь. Про це на відкритті розповів Уповноважений Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець, повідомляє Ґвара Медіа.

«На сьогодні доступна велика кількість вакансій у військових частинах ЗСУ, Національної гвардії України, Державній прикордонній службі, ТРО. Це оператори БПЛА, водії, спеціалісти з ремонту техніки, медики тощо. Всі вони відкриті як для чоловіків, так і жінок. Мінімальне грошове забезпечення на посаді становить від 20 тисяч гривень», – пояснює уповноважений Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

За його словами, до кінця першого півріччя по всій Україні буде вже декілька десятків таких центрів, тоді як до кінця року планують відкрити рекрутингові центри в усіх регіонах країни.

Командир батальйону УБпАК «АХІЛЛЕС» 92 ОШБр Юрій Федоренко та уповноважений Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець / Фото: Гнат Голик, Ґвара Медіа

Умови рекрутингу передбачають можливість укласти контракт на проходження служби у певній військовій частині та за згодою керівництва обов’язково потрапити на обрану посаду в обрану частину. Наразі можна укласти як строкові контракти, так і контракти до оголошення демобілізації.

Центри рекрутингу працюють окремо від структур ТЦК та СП, а самі рекрутери не є військовослужбовцями і не можуть вручати відвідувачам повістки.

Більш детальна інформація доступна за номером телефону: 0-800-300-441 та на порталі recruiting.mod.gov.ua.

Читайте також

Декілька тижнів тому 92-га окрема штурмова бригада імені кошового отамана Івана Сірка відкрила перший рекрутинговий центр у Харкові. Там можна отримати інформацію про поточні вакансії та деталі проходження військової служби в лавах 92 ОШБр. Щоб потрапити до рекрутингового центру, необхідно зателефонувати за номером +38 095 468 07 90 або заповнюйте анкету.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.