92-га окрема штурмова бригада імені кошового отамана Івана Сірка відкрила перший рекрутинговий центр у Харкові.

Про це повідомила пресслужба бригади.

«Для нас було важливо зробити це саме в Харкові, адже ми бригада з Харківщини. Ми відстояли наш регіон у 2022 році, нині воюємо на Донбасі. Щоб і надалі ефективно виконувати бойові завдання, потребуємо залученості кожного», — йдеться в повідомленні.

У рекрутинговому центрі можна отримати інформацію про поточні вакансії та деталі проходження військової служби в лавах 92 ОШБр. Щоб потрапити до рекрутингового центру, необхідно зателефонувати за номером +38095 468 07 90 або заповнюйте анкету.

92-га окрема штурмова бригада

92-га ОШБр імені кошового отамана Івана Сірка – це формування механізованих військ у складі Сухопутних військ Збройних сил України. Бригада дислокується на Харківщині. Її бійці брали участь у всіх бойових діях на сході України з 2014 року. У 2022 році бригада брала участь в обороні Харкова та Слобожанському контрнаступі.

Читайте також

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!