Дошки розмістять на фасадах навчального закладу, лікарні та військового містечка.

Харківська міська рада сьогодні, 2 квітня, підтримала встановлення меморіальних дошок загиблим військовослужбовцям. Про це повідомили у пресслужбі міськради. 

Меморіальну дошку встановлять загиблим військовослужбовцям 5-ї Слобожанської бригади Національної гвардії України на території військового містечка.

Також меморіальною дошкою увічнять пам’ять лауреата Державної премії України в галузі науки та техніки Миколи Болотських. Її встановлять на фасаді будівлі навчального корпусу Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова.

На фасаді Міської клінічної багатопрофільної лікарні  №25 встановлять пам’ятну дошку Віталію Мухіну, який до початку повномасштабного вторгнення працював хірургом у цьому медзакладі та загинув під час виконання бойової задачі. 

Меморіальну дошку військовослужбовцю Віталію Мухіну, який до початку повномасштабного вторгнення був співробітником «Житлокомсервісу».

Раніше Ґвара Медіа показувала, як у Харкові відкрили меморіальну дошку військовим 5-ї Слобожанської бригади, які загинули внаслідок російського авіаудару по військовому містечку.

Два роки тому, в ніч на 5 березня 2022 року, російський літак скинув авіабомби на військове містечко бригади. Внаслідок удару загинули 12 військових: Євген Кугук, Олексій Снєжко, Владислав Єрмоленко, Іван Сидоренко, Андрій Рудницький, Денис Трудов, Микола Мовчан, Денис Мажугін, Олександр Парфьонов, Анатолій Рудницький, Олександр Марченко.

Читайте також

  • В одній з харківських гімназій відкрили меморіальну дошку загиблому випускнику
  • «Вони чергують з нами в кожній зміні»: у Чугуєві відкрили меморіальну дошку на честь загиблих газовиків
  • Загиблому льотчику з Харкова надали звання «Герой України»