9 червня з 9:00 до 16:00 припиниться рух трамваїв на Гончарівському бульварі та Москалівській вулиці, на ділянці від Полтавського Шляху до Гольдбергівської.

Про це повідоміла пресслужба Харківської міської ради.

У Департаменті будівництва та шляхового господарства заявили, що це пов’язано з ремонтом трамвайної колії.

На цей період трамвай №7 курсуватиме так: розворотне коло «Вокзал «Харків-Пасажирський» – вул. Євгена Котляра – вул. Полтавський Шлях – пл. Сергіївська – пл. Павлівська – вул. Університетська – вул. Греківська – пров. Рибасівський – вул. Гольдбергівська – вул. Москалівська – вул. Миколи Бажана – розворотне коло «Новоселівка».

Нагадаємо, у Харкові до 30 червня обмежать рух транспорту на перехресті Гімназійної набережної, Подільського провулка та вулиці Вернадського. Як розповіли в Департаменті будівництва та шляхового господарства, поновити рух транспорту планували 2 червня. Обмеження пов’язані з подовженням термінів ремонту магістральної камери, яка розташована в районі клумби на цьому перехресті. У міськраді зазначають, що рух транспорту буде організовано вільною від робіт смугою.

Нагадаємо, комунальне підрядне спеціалізоване підприємство по ремонту і будівництву автошляхів міста Харкова «Шляхрембуд» опублікувало тендер на придбання «дорожньої технічної кам’яної солі з протизлежувальною добавкою» за 135 600 000 гривень.

Читайте також

  • У Харкові через повітряну тривогу не відбулося засідання в Другому апеляційному адмінсуді щодо демонтажу трамвайних колій на вулиці Весніна