Росіяни продовжують перегрупуватися та намагатися просунутися в глиб області, попри зниження активності на лінії фронту.

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов в ефірі нацмарафону.

За його словами, у Вовчанську точаться бої, у Синьківці та Андріївці на Куп’янському напрямку — постійні штурми. Обстріли не припиняються.

Крім того, армія РФ вкотре зруйнувала цивільну транспортну переправу в Старому Салтові. Наразі її відновлюють.

Через бойові дії росіян, деякі населені пункти в Куп’янському районі пусті — без людей. У Вовчанську російське військо використовує тактику випаленої землі, зазначив Синєгубов.

Раніше у Генштабі зазначали, що російські війська активізувалися на Куп’янському напрямку.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов у коментарі журналісту Ґвари заявив, що лінія фронту на півночі Харківщини — на Вовчанському, Куп’янському й Липецькому напрямках — наразі стабільна. Просування російських військ не зафіксовані.

За даними Інстититу вивчення війни (ISW), українські військові просунулися до Глибокого, однак російська армія просувається на Куп’янському напрямку.

З Липецького, Вовчанського та Куп’янського напрямків вдалося евакуювати майже 12 тисяч людей, ще близько 120 сімей мають евакуювати з небезпечних територій Харківщини. Синєгубов зазначив, що евакуаційні заходи посилюватимуть на цих територіях. Також евакуюватимуть людей з населених пунктів, які розташовані не на лінії фронту, однак знаходяться під загрозою. Зокрема йдеться про Золочівський напрямок.

Читайте також

  • РФ окупувала Іванівку на Харківщині — DeepState