Російські війська окупували село Іванівка на Харківщині, про це повідомляють аналітики DeepState, однак офіційної інформації ще немає.

Раніше DeepState опублікував відео знищення російської БМП із десантом на північ від Іванівки, яка намагалася штурмувати позиції українських захисників.

«Ураження відбулося вчора, але згодом кацапи пробували повторити спроби атак. Одна «беха» намагалася вночі й ще три зранку, але вони були успішно знищені бійцями Сил оборони. Як мінімум, було ліквідовано 9 свинособак, ще один 300», — йдеться в повідомленні.

Лінія фронту на півночі Харківщини — на Вовчанському, Куп’янському й Липецькому напрямках — наразі стабільна. Просування російських військ не зафіксовані. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у коментарі журналісту Ґвара Медіа. Він зазначив: попри велику кількість штурмових дій, яку останній місяць проводить армія РФ на Куп’янському напрямку, просування вглиб регіону тут теж не зафіксовані. Ситуація стабільна.

Читайте також

  • Російські військові намагаються просунутися на Куп’янському напрямку – Генштаб